Kanadyjski wokalista po raz kolejny postanowił wykorzystać social media, aby podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. W umieszczonym na Instagramie poście odniósł się m.in. do pytań o premierę kolejnego krążka.

Piąty album studyjny Justina Biebera to zdecydowanie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Ostatni krążek artysty „Purpose” spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony słuchaczy i wylansował kilka wielkich przebojów, tj. „What Do You Mean?”, Sorry” czy „Love Yourself”. O tym, że Kanadyjczyk nagrywa nowe przeboje wiemy od dawna, lecz do tej pory nie jest znana choćby planowana data premiery. Na swoim Insta story oraz w najnowszym wpisie, Justin Bieber po raz kolejny wyjaśnił powody odwołania trasy koncertowej „Purpose Stadium Tour” w 2017 roku i obiecał, że już wkrótce powróci z nową muzyką, którą określił jako świetną.

„To nie jest łatwe. Lepiej wiedzcie, że zamierzam wrócić z prawdziwym smashem tak szybko, jak to możliwe” – obwieścił w stories.

Kilka godzin później, pod nowym zdjęciem promującym linię ubrań „Drew” napisał:

„Czytam wiele wiadomości, w których piszecie, że chcecie już album. Zdałem sobie sprawę, że byłem w trasie przez całe nastoletnie życie, aż do niedawna. Jak pewnie zauważyliście, nie byłem szczęśliwy podczas ostatniego tournee. Nie zasługuję na to, wy tak samo nie. Płacicie pieniądze, żeby przyjść i zobaczyć pełne energii i zabawy show, a ja nie byłem w dobrym stanie emocjonalnym, żeby wam to zapewnić pod koniec tej trasy. Szukałem, poszukiwałem, próbowałem i popełniałem błędy, jak większość z nas, a teraz jestem bardzo skupiony na naprawianiu niektórych, głęboko tkwiących we mnie problemów, z którymi boryka się większość z nas. Nie załamuję się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia. Powrócę ze świetnym „kick-ass” albumem tak szybko, jak to tylko możliwe. Mój swag jest niezaprzeczalny (…)”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable…. the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. 👑 but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here