Kanadyjski wokalista Justin Bieber poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że już w marcu ukaże się jego kolejny album „Justice”. Na krążku znajdą się doskonale znane wszystkim hity, takie jak „Holy” czy „Monster” z Shawnem Mendesem.

Justin Bieber nie zwalnia tempa. Piosenkarz obwieścił, że już 19 marca ukaże się jego kolejny, szósty w karierze longplay. Tytuł wydawnictwa to „Justice”. Na płycie znajdą się single „Holy”, „Lonely”, „Anyone” oraz efekt współpracy z Shawnem Mendesem „Monster”.

„W czasach, gdy na tej zepsutej planecie jest tak wiele złego, wszyscy pragniemy uzdrowienia i sprawiedliwości dla ludzkości. Tworząc ten album, moim celem było stworzenie muzyki, która zapewni komfort, jak również stworzenie piosenek, z którymi ludzie będą mogli się utożsamiać i połączyć, aby poczuć się mniej samotnie. Cierpienie, niesprawiedliwość i ból mogą powodować poczucie bezradności. Muzyka to wspaniały sposób na przypominanie sobie nawzajem, że nie jesteśmy sami. Muzyka może być sposobem nawiązywania relacji i łączenia się ze sobą. Wiem, że nie mogę rozwiązać problemu niesprawiedliwości na świecie poprzez tworzenie muzyki, ale wiem, że jeśli wszyscy wykonamy swoją część, używając naszych darów, by służyć tej planecie i sobie nawzajem, to będziemy o wiele bliżej jedności. Robię małą część. Moja część. Chcę kontynuować rozmowę o tym, czym jest sprawiedliwość, abyśmy mogli dalej leczyć” – napisał.

Na ten moment nie jest znana tracklista płyty. Wiadomo jedynie tyle, że Justin Bieber wybrał wszystkie utwory już w styczniu tego roku. Podzielił się tą informacją także za pośrednictwem Instagrama.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here