Kanadyjski wokalista Justin Bieber nie zwalnia tempa. Podczas kameralnego koncertu w Londynie, na który zaproszeni zostali jego fani, artysta zapowiedział, że ma w planach wydanie kilku piosenek, które nie znalazły się na nadchodzącym krążku „Changes”.

Niewiele dzieli nas od premiery długo wyczekiwanego, piątego albumu studyjnego w karierze Justina Biebera. 26-letni wokalista przyleciał we wtorek (11 lutego) do Londynu, by wziąć udział w wydarzeniu „An Evening With Justin Bieber”, w trakcie którego wykonał pięć piosenek, w tym po raz pierwszy, przedpremierowo tytułową „Changes”, jak również „Yummy”, „All That Matters”, „Intensions” oraz „Love Yourself”.

W trakcie trwania przedsięwzięcia, Beliebers mogli zadawać pytania swojemu idolowi. Jedna z fanek zapytała, czy Justin ma zamiar wydać piosenki, których fragmenty można było usłyszeć w serialu „Seasons”, a które ostatecznie nie znalazły się na opublikowanej trackliście. Jedną z takich kompozycji jest „La Bomba”, nagrana w języku hiszpańskim. Justin odpowiedział, że owszem – na pewno wyda te piosenki w niedalekiej przyszłości.

JB6 jeszcze w tym roku?

Na Twitterze pojawiły się również doniesienia, że w trakcie listening party, piosenkarz zdradził, że mimo faktu, iż jego piąty krążek nie ujrzał jeszcze światła dziennego, pracuje on już nad jego następcą, który również miałby mieć swoją premierę niebawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here