Sylwestrowy prezent od Justina Biebera. Kanadyjski piosenkarz poinformował, że z okazji końca 2020 roku zaprezentuje swój nowy materiał. 

2020 rok rozpoczęliśmy premierą długowyczekiwanego przez fanów JB comeback singla „Yummy” i teraz wiemy również, że następny rok, 2021 rozpoczniemy także z jego nową muzyką.

Justin zadebiutuje z nową piosenką podczas swojego sylwestrowego show #BieberNYE, które powstało przy współpracy z TMobile. Utwór nosi tytuł „Anyone” i jest kolejną po „Holy” i „Lonely” zapowiedzią kolejnego albumu wokalisty, którego premiera ma się odbyć w 2021 roku.

Według niepotwierdzonych informacji, które można znaleźć w Internecie, „Anyone” pierwotnie miało trafić na wydaną w grudniu 2019 roku płytę „Romance” Camili Cabello. Justin nagrał ją w kwietniu tego roku. Podczas Instagram live, żona piosenkarza, Hailey Bieber przyznała, że jest ogromną fanką tego utworu.

W ramach promocji nadchodzącego singla Justin, pod opublikowanymi na Instagramie zdjęciami zdradził fragment tekstu piosenki.

Justin Bieber opowiedział szczerze o swoich planach związanych z powiększeniem rodziny

LUVPOP Awards 2020: Nasi czytelnicy wybrali najlepszych wykonawców, albumy, piosenki i teledyski 2020 roku [WYNIKI]

Justin Bieber narzeka na nominacje do Grammy 2021: „Changes to album R&B”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here