Nie jest tajemnicą, że relacje Taylor Swift i Justina Biebera nie należą do najlepszych. Mogą one ulec jeszcze większemu pogorszeniu. Wszystko za sprawą żartu gwiazdora popu.

Kilka dni temu, Taylor Swift była gościem specjalnym w programie Jimmy’ego Fallona. Gospodarz talk-show zaskoczył gwiazdę popu, pokazując jej materiał wideo, na którym widać, jak dochodzi ona do siebie po operacji na oczy. Najzabawniejszym momentem filmiku był zdecydowanie ten, kiedy artystka niemalże płacze nad bananem.

W trakcie relacji live na Instagramie, Justin Bieber postanowił sparodiować zachowanie Taylor Swift. Jego żona – Hailey Bieber była tym zachwycona, twierdząc, że jej małżonek jest niesamowicie zabawny. Inne zdanie na ten temat mają jednak fani Taylor, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych skrytykowali zachowanie Biebera.

„Justin Bieber jest jednym z największych hipokrytów wszech czasów. Zawsze mówi, że stawia tylko na miłość, a potem wyśmiewa Taylor bez powodu. To tak denerwujące. Ma obsesję na jej punkcie. Scooterze Braunie, porozmawiaj ze swoim klientem. Powiedz mu, żeby przestał kpić z ludzi” – można przeczytać na Twitterze.

Do jednej z negatywnych opinii względem kanadyjskiego wokalisty postanowiła się odnieść sama Hailey Bieber. Modelka między wierszami dała do zrozumienia, że jej zdaniem, Swifties przesadzają i są zbyt przewrażliwieni na punkcie swojej idolki.

„Nigdy nie wiedziałam, że mogę aż tak kogoś zdenerwować. Naprawdę przepraszam za to, że TAK się zdenerwowałeś! Panie, zmiłuj się. Mam nadzieję, że nigdy nie zdenerwuję się z powodu kogoś, kogo nawet nie znam!!” – napisała na Twitterze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here