Zaledwie tydzień po ogłoszeniu premiery wyczekiwanego nowego singla, Justin Bieber powraca z kolejną zapowiedzią. Gwiazdor opublikował wczoraj (31.12) pierwszy zwiastun swojego pierwszego serialu dokumentalnego, będącego efektem współpracy z YouTube Originals. 

Premiera dziesięcioodcinkowego dokumentu zaplanowana jest na 27 stycznia na YouTube. Kolejne odcinki pojawiać się będą w każdy kolejny poniedziałek i środę o 18 czasu polskiego.

W swoim oświadczeniu Justin przyznał: „Kiedy zaczynałem YouTube zapewnił mi platformę i społeczność, dzięki której mogłem dzielić się muzyką, doświadczeniami i chwilami z moimi fanami. Wspaniale jest współpracować z YouTube przy tej serii filmów dokumentalnych. Chcę, aby moi fani byli częścią tej podróży.”

„Justin Bieber: Seasons” zabierze widzów za kulisy, aby pokazać proces tworzenia nowej muzyki Biebera, motywacje i inspiracje stojące za piątym albumem wokalisty, a także jego udręki związane z dorastaniem na oczach całego świata. Serial pokaże także fragmenty prywatnego życia gwiazdora – w tym nigdy wcześniej niepublikowany materiał z jego ślubu – oraz wywiady z jego najbliższymi przyjaciółmi, współpracownikami i z samym Justinem.

Singiel „Yummy”, zwiastujący powrót Justina, zadebiutuje już w ten piątek (3.01).

Zwiastun „Justin Bieber: Seasons” poniżej.

To już oficjalne. Justin Bieber ogłasza premierę kolejnej płyty, trasę koncertową oraz publikuje fragment nowej piosenki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here