Album Justina Biebera jest niewątpliwie jednym z najbardziej wyczekiwanych popowych wydawnictw. Artysta na swoim instagramowym profilu zamieścił sposób na to, aby świat mógł ujrzeć nadchodzący krążek jeszcze w tym roku. Wystarczy zaledwie 20 milionów polubień.

W muzycznym świecie wiele mówiło się ostatnio o wydarzeniach w prywatnym życiu Justina. Zaledwie miesiąc temu poślubił Hailey Baldwin (obecnie Bieber), a zdjęcia z tego wydarzenia upublicznił na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Wśród obfitości pięknych wydarzeń w sferze prywatnej Justina, fani nadal liczą na muzyczne nowości. Jego hit powstały we współpracy z Edem Sheeranem zatytułowany „I Don’t Care” podbija listy przebojów i doskonale radzi sobie w amerykańskim zestawieniu Billboard Hot 100. Apetyt na nowe wydawnictwo artysty tylko się zaostrza.

W odpowiedzi na oczekiwania fanów Justin zamieścił na swoim instagramie post informujący jak można przyspieszyć przybycie jego kolejnej płyty.

„Podawajcie to dalej, polubcie, dodajcie na swoje story. (…) Prawie skończyłem, ale Wasze wsparcie sprawi, że zrobię to szybciej” – zamieścił w opisie pod swoim wpisem Justin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here