Wspólny występ Ariany Grande i Justina Biebera to z pewnością jeden z najciekawszych momentów tegorocznej Coachelli. Pomimo wielkiej radości fanów, nie wszystkim przypadł on do gustu. Słowa krytyki postanowił skomentować sam Justin, w czym poparła go Ariana.

Podczas show na festiwalu Coachella, Ariana Grande postanowiła zaprosić na scenę Justina Biebera. Kanadyjski wokalista wykonał swój hitowy singiel „Sorry”, po czym zapowiedział, że już wkrótce usłyszymy jego kolejny album studyjny. W mediach od razu rozgorzała dyskusja, dlaczego Justin Bieber nie śpiewał na żywo. Dziennikarka stacji „E!” Morgan Stewart zażartowała z niego w swoim programie, co mocno zdenerwowało 25-latka. Artysta postanowił odnieść się do słów krytyki za pośrednictwem Twittera.

„Morgan Stewart, właśnie obejrzałem filmik, w którym nie zostawiasz na mnie suchej nitki, mówiąc, że śpiewałem z playbacku. Zagrali piosenkę, a ja śpiewałem ponad [dźwiękiem z głośników]. To przez takich ludzi jak ty, którzy dokuczają innym w szkole, dzieciaki popełniają samobójstwa. Wyobraź sobie, jak wiele mogłoby to przynieść, gdybyś wykorzystała połowę tego czasu, kiedy śmiejesz się z innych na podbudowywanie ich i zachęcanie. To, co mnie boli, to to, że masz platformę, aby coś zmienić. A ty zamiast być pozytywnie nastawioną, umniejszasz innym. Pomyśl o tym, jak wspaniale było dla mnie być znowu na scenie po tak długim czasie, o podekscytowaniu i radości, jaką dało mi robienie tego, co kocham najbardziej. Śpiewałem do podkładu, tak jak większość. To normalne. (…) Kiedy staniemy się ludźmi, którzy znajdują w radość w dowartościowaniu innych, a nie rozdzieraniu się nawzajem?” – wyznał oburzony.

Ariana Grande postanowiła stanąć w obronie swojego sławnego przyjaciela. Artystka przyznała, że ich występ był nieplanowany, a co za tym idzie, wraz z Justinem nie mieli żadnej wspólnej próby.

„Zdecydowaliśmy, żeby razem wystąpić na 10 minut przez rozpoczęciem się mojego show. Nie mieliśmy żadnej soundchecku, żadnej próby. Śpiewałeś do podkładu, tak jak większość artystów. Ludzie się nudzą i nie wiedzą, jak to jest być pod taką kontrolą. Świat się ucieszył, widząc cię ponownie na scenie” – napisała.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here