Czasami niewinny żart może wywołać niemałe konsekwencje. Właśnie przekonał się o tym Justin Bieber, który ze swoją żoną Hailey Bieber „wkręcił” fanów, że niebawem zostanie ojcem.

Justin Bieber prawdopodobnie wygrał tegoroczne Prima Aprilis. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie USG ciążowego, a następnie swojej żony Hailey u lekarza, sugerując tym samym, że niebawem zostanie ojcem. Część fanów nie uwierzyła swojemu idolowi, ale znaleźli się tacy, którzy zaczęli składać gratulacje znanej parze. Oba posty w mgnieniu oka zostały polubione przez niemalże 7 milionów użytkowników medium. Pod koniec dnia, Justin oficjalnie ogłosił, że był to primaaprilisowy żart i w najbliższym czasie nie spodziewa się nowego członka rodziny.

Jak się okazało, nie każdemu żart Justina przypadł do gustu. Internauci zaczęli krytykować wokalistę oraz jego małżonkę, zarzucając im brak empatii wobec par, które nie mogą mieć dzieci. Do słów krytyki odniósł się sam Bieber, również za pośrednictwem swojego Instagrama. W poście opublikowanym następnego dnia wyjaśnił, że nie chciał nikogo urazić, a jeśli tak się stało, to przeprasza.

„Zawsze będą obrażeni ludzie, tak samo zawsze będą tacy, którzy nie znają się na żartach. Jestem żartownisiem, a wczoraj było Prima Aprilis. Nie chciałem być niewrażliwy na ludzi, którzy nie mogą mieć dzieci. Dla wielu osób, które znam, pierwszym żartem, jaki przychodzi im do głowy 1 kwietnia jest poinformowanie rodziców o ciąży, aby wywołać dużą reakcję. Mimo tego, przeproszę. Biorę odpowiedzialność [za ten żart] i przepraszam tych, których uraziłem. Nie chciałem nikogo skrzywdzić. (…) Czasami po prostu nie wiadomo, co może kogoś dotknąć” – napisał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

There’s always gonna be people offended, there’s also people who don’t take jokes very well, I am a prankster and it was APRIL FOOLS. I didn’t at all mean to be insensitive to people who can’t have children. A lot of people I know, their first go to prank on April fools is telling their parents they are pregnant to get a big reaction. But I will apologize anyway and take responsibility and say sorry to people who were offended. I truly don’t want anyone to be hurt by a prank.. it’s like when I shoved cake in my little sisters face for her birthday expecting her to laugh but she cried. You sometimes just don’t know what will hurt someone’s feelings not to compare pregnancy with cake in the face but it’s just to paint the picture of not knowing what will offend. Some might have laughed but some were offended .. I think With pranks u sometimes have to roll that dice. #prankster #dennisthemenace #sorry #truly

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here