Kanadyjski wokalistka Justin Bieber podzielił się z fanami ekscytującą wieścią. Artystka pracuje obecnie nad nową muzyką. Kiedy ją usłyszymy?

Po dłuższej nieobecności, Justin Bieber zaczął pojawiać się jako gość w utworach innych artystów. W ostatnim czasie artystę usłyszeliśmy w singlach „Earth” Lil Dicky’ego, „I Don’t Care” Eda Sheerana oraz „Love Thru The Computer” Gucci Mane’a. Fani na całym świecie czekają jednak na następcę wydanego w 2015 roku albumu „Purpose”. Za pośrednictwem Twittera, Justin Bieber poinformował, że pracuje nad nową muzyką. Nie zdradził jednak, czy praca w studiu nagraniowym związana jest z jego kolejnym longplayem.

W marcu tego roku wokalista zamieścił na Instagramie długi wpis, w którym podzielił się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Artysta odniósł się również do pytań o premierę piątego albumu studyjnego, zapowiadając, że wyda go tak szybko, jak będzie to możliwe.

„Czytam wiele wiadomości, w których piszecie, że chcecie już album. (…) Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia. Powrócę ze świetnym „kick-ass” albumem tak szybko, jak to tylko możliwe. Mój swag jest niezaprzeczalny (…)” – napisał wówczas.

Przypomnijmy, że na początku maja, w wywiadzie do „Madame Figaro”, Billie Eilish oficjalnie potwierdziła, że pracuje nad nowym materiałem właśnie z Justinem Bieberem. Wokalistka nie zdradziła jednak szczegółów dotyczących tej współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here