Na lekko ponad tydzień przed premierą swojego nowego, szóstego już albumu studyjnego, Justin Bieber wyjawił pełną listę piosenek, które znajdą się na krążku zatytułowanym „Justice”. 

„Justice” na półki sklepowe i serwisy streamingowe trafi już 19 marca. Na albumie znajdzie się łącznie 16 piosenek, w tym znane już single „Holy”, „Lonely”, „Anyone” oraz najnowszy „Hold On”. Podczas pracy nad nową płytą Justin współpracował m.in. z takimi artystami jak Khalid, Chance the Rapper, Kid Laroi, Dominic Fike, Daniel Caesar, Giveon, Beam, Burna Boy i Benny Blanco.

Pełna tracklista „Justice” poniżej.

1. 2 Much
2. Deserve You
3. As I Am (featuring Khalid)
4. Off My Face
5. Holy (featuring Chance the Rapper)
6. Unstable (featuring the Kid Laroi)
7. Interlude
8. Die For You (featuring Dominic Fike)
9. Hold On
10. Somebody
11. Ghost
12. Peaches (featuring Daniel Caesar & Giveon)
13. Love U Different (with Beam)
14. Loved By You (with Burna Boy)
15. Anyone
16. Lonely (with Benny Blanco)

Z okazji nadchodzącej premiery, Justin pojawił się także na okładce najnowszego wydania magazynu „Billboard”. Wokalista opowiedział o procesie tworzenia „Justice”. „Myślę, że to pierwszy raz w moim życiu, kiedy naprawdę podobało mi się wydawanie albumu.” – przyznał piosenkarz.

Justin zwraca teraz znacznie większą uwagę na małe rzeczy, takie jak końcowe miksy jego piosenek. „Z pewnością mógłbym to dla niego zrobić, ale nie zwrócił się do mnie.” – wyjawił Josh Gudwin, wieloletni producent, inżynier i mikser Biebera. Jest główną osobą odpowiedzialną za koncepty występów, takich jak chociażby walentynkowy koncert na TikToku, który przyciągnął 4 miliony widzów. Managerka wokalisty Allison Kaye w rozmowie z „Billboard” przyznała, że Justin znacznie poważniej podchodzi teraz do swojej pracy i z większym zaangażowaniem wykonuje swoje zadania. Kiedyś musieliśmy zabierać jego komputery lub umieszczać kogoś przed jego drzwiami, żeby nie mógł się wymknąć”. Kaye dodała także: „On nie staje się szefem, a liderem”. 

Billboard podaje, że jeśli „Justice” stanie się kolejnym wielkim sukcesem Biebera, będzie to wielkie zwycięstwo dla jego długoletniej wytwórni Def Jam, dla której Bieber jest wciąż panującym Księciem popu i największym źródłem zarobku. Około 70% streamingu i konsumpcji jego muzyki pochodzi od fanów spoza Stanów Zjednoczonych. Universal Music Group, do którego należy wspomniane Def Jam, wyznaczyła go jako jednego ze swoich priorytetowych artystów. Oznacza to, że wszystkie zasoby Universal Music Group – „Każdy dolar, każde drzwi”, mówi źródło bliskie firmie – są dostępne, aby zapewnić mu utrzymanie się na szczycie.

Efekty sesji zdjęciowej Justina Biebera w Houdini Estate w Los Angeles poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Justin Bieber zapowiada nowy album. Poznaj szczegóły „Justice”

Policyjny pościg za Justinem Bieberem w jego najnowszym teledysku do singla „Hold On”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here