Nowy album Justina Biebera to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. W trakcie ostatniej transmisji na żywo na Instagramie, popularny wokalista wyjawił swoje plany zawodowe na najbliższy czas.

Chociaż ciężko to uwierzyć, Justin Bieber wydał swój ostatni album w listopadzie 2015 roku. Mowa oczywiście o „Purpose”, z którego pochodzą takie hity, jak „What Do You Mean?”, „Sorry” czy „Love Yourself”. Od tamtej pory, wokalista regularnie pojawiał się na listach przebojów, ale głównie jako gość w utworach innych artystów. Wszystko wskazuje na to, że solowy materiał Justina usłyszymy już niebawem.

Świeżo upieczony małżonek często dzieli się momentami ze swojego życia prywatnego. Kilka dni temu, rozpoczął na Instagramie transmisję live, podczas której zapowiedział, że wyda swój kolejny longplay jeszcze w 2019 roku. Tradycyjnie, wydanie krążka poprzedzi premiera tzw. „lead singla”, zwiastującego całą erę.

„W tym roku wydam album! (…) Album wyjdzie pod koniec roku, a kolejna piosenka ukaże się… wkrótce” – powiedział, odpowiadając na pytania zadawane przez Hailey Bieber.

Plotki dotyczące daty wydania nowego wydawnictwa Justina Biebera pojawiają się w sieci od dłuższego czasu. W wywiadzie udzielonym dla „Vogue USA” w marcu 2019 roku, kanadyjski gwiazdor obiecał, że powróci z nowym materiałem tak szybko, jak to tylko możliwe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

‪On Instagram Live today, Justin Bieber announced that he will be releasing a new song and an album before the year is over! ‬

Post udostępniony przez JBCrewdotcom (@justinbiebercrewbackup)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here