Wszystko jest już jasne. Za pośrednictwem social mediów, Justin Bieber oficjalnie potwierdził, że w piątek usłyszymy jego kolejny utwór, w którym gościnnie pojawi się Ed Sheeran.

Jakiś czas temu informowaliśmy was o plotkach, jakoby Justin Bieber i Ed Sheeran pracowali nad nową muzyką. Dziś znalazły one swoje potwierdzenie u źródła. Od kilku dni na kanałach społecznościowych Justina można było zaobserwować tajemnicze odliczanie. Podobnie było w przypadku Eda Sheerana. Dziś wykonawca hitu „Sorry” potwierdził na Twitterze i Instagramie, że już w piątek swoją premierę będzie miał utwór nagrany z brytyjskim wokalistą. Kompozycja prawdopodobnie będzie nosić tytuł „IDC”, czyli skrót od angielskiego zwrotu „I don’t care”. Wiele wskazuje na to, że piosenka będzie częścią ścieżki dźwiękowej filmu „Angry Birds 2”.

Przypomnijmy, że spekulacje na temat współpracy obu muzyków pojawiły się w chwili, kiedy ich menadżerowie dodali zdjęcia podopiecznych na identycznym tle. Również znany amerykański bloger Perez Hilton w swoim wpisie poinformował, że wspólny singiel Justina i Eda to wakacyjny hit. Fragmentów możecie posłuchać poniżej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Happy to support my friend @teddysphotos tonight at his premiere. Can’t wait for you all to hear the song we made for #Purpose

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here