Justin i Hailey Bieber wzięli ślub we wrześniu 2018 roku. Od tego czasu para, która nierzadko była pytana o swoje potencjalne potomstwo, otwarcie przyznawała, że w ich niedalekich planach jest gromadka dzieci. 

W lutym podczas wywiadu dla Apple Music Bieber otwarcie przyznał: „Chcę założyć własną rodzinę w odpowiednim czasie. Chcę przez chwilę nacieszyć się małżeństwem (…). Myślę, że to będzie zdecydowanie następnym krokiem”. 

Temat powrócił przy okazji wizyty Justina w The Ellen DeGeneres Show. Prowadząca pociągnęła go za język i zapytała o to kiedy i ile mini Bieberów będzie się można spodziewać. Wokalista przyznał, że ostatecznie decyzję o posiadaniu dzieci zostawił swojej żonie, Hailey.

„Będę miał tyle dzieci ile Hailey zechce urodzić. Ja chciałbym mieć takie małe plemię, ale to jej ciało i zrobimy cokolwiek zechce” – powiedział, a następnie dodał, że wydaje mu się, że Hailey również chce mieć kilkoro dzieci.

„Ale myślę, że Hailey wciąż ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta i myślę, że… po prostu nie jest jeszcze gotowa. I to jest w porządku” – podsumował.

Cała wypowiedź Justina poniżej.

Justin Bieber narzeka na nominacje do Grammy 2021: „Changes to album R&B”

Justin Bieber prosi, by nie używać TYCH zdjęć: „Przechodziłem wtedy przez trudny czas”

Shawn Mendes i Justin Bieber przedstawiają wspólną kompozycję. Zobaczcie klip do utworu „Monster”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here