Dziś świat obiegła informacja, że wieloletni menadżer Justina Biebera – Scooter Braun, wykupił za 300 milionów dolarów wytwórnię Big Machine Records, dla której Taylor Swift nagrała sześć swoich albumów. Artystka wyznała, że to najgorsze, co ją spotkało i jest z tego powodu zdruzgotana. Sprawę skomentował sam Justin.

Wpis Taylor Swift na jej profilu Tumblr wywołał lawinę komentarzy w sieci. Największe gwiazdy muzyki, w tym Katy Perry oraz Ariana Grande, wyraziły swoje poparcie dla gwiazdy. Swifties stworzyli nawet specjalny hashtag #WeStandWithTaylor, który szybko trafił do sekcji Trendy na Twitterze. W opublikowanym liście, Taylor Swift przyznała, że czuje się zdruzgotana faktem, iż to Scooter Braun ma prawa do jej muzyki, którą stworzyła w ramach kontraktu z Big Machine Records. Wykonawczyni hitu „ME!” wspomniała też o sytuacji, kiedy to menadżer gwiazd wraz z Kanye Westem i Justinem Bieberem publicznie żartowali z niej w social mediach. Sprawę na swoim Instagramie skomentował sam Kanadyjczyk.

„Cześć, Taylor. Na początku chciałbym cię przeprosić za tamten krzywdzący post na Instagramie. Wtedy myślałem, że jest on zabawny, ale patrząc wstecz, widzę, że był on niesmaczny i nie na miejscu. Szczerze mówiąc, to był mój podpis i post, który zescreenowałem od Scootera i Kanye, który mówił „Taylor Swift what up”. On nie miał z tym nic wspólnego, nie był nawet częścią konwersacji. Wręcz był osobą, która powiedziała mi, żeby nie żartować w ten sposób. (…) W miarę upływu lat, nasze drogi [Justina i Taylor] się nie skrzyżowały. Nie przegadaliśmy naszych różnic, zranień czy frustracji. Opowiedzieć o tym w social mediach nie było fair. Co chciałaś osiągnąć, publikując ten post? Wydaje mi się, że wzbudzić współczucie. Wiedziałaś, że robiąc to, spowodujesz, że twoi fani będą atakować Scootera. W każdym razie, Scooter i ja kochamy cię. Jedynym sposobem na rozwiązanie sporu jest komunikacja. Przekomarzanie w sieci do niczego nie prowadzi. Jestem pewny, że Scooter i ja chcielibyśmy z tobą porozmawiać, rozwiązać każdy konflikt, i tak dalej. Obaj nie mamy nic negatywnego do powiedzenia na twój temat. Naprawdę życzymy ci wszystkiego, co najlepsze” – napisał na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here