Na ten dzień z niecierpliwością czekają Beliebers na całym świecie. Już 14 lutego, do sklepów płytowych i na serwisy streamingowe trafi piąty album studyjny Justina Biebera – „Changes”. Artystka odkrył wszystkie karty dotyczące wydawnictwa.

Nowy album Justina Biebera to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych tego roku. Po niespełna pięciu latach od zaprezentowania światu krążka „Purpose”, kanadyjski wokalista powraca do gry z nowym materiałem. Zgodnie z zapowiedziami, longplay „Changes” ma nawiązywać brzmieniowo do wydanego w 2013 roku „Journals”, czyli stanowić mieszankę popu z r&b.

Pierwsza zapowiedź krążka JB w postaci singla „Yummy” pojawiła się 3 stycznia 2020 roku. Utwór zadebiutował na 2. miejscu HOT 100 Billboardu, przynosząc piosenkarzowi kolejny hit w TOP10 notowania. Kolejnym z kawałków udostępnionych przed premierą „Changes” był utwór „Get Me” z Kehlani, natomiast trzecim, najnowszym – „Intensions”, nagrane we współpracy z Quavo.

Na płycie, której premiera już 14 lutego, znajdzie się łącznie 17 kawałków, w tym jeden remix singla „Yummy”. Jeśli jesteście ciekawi, jak przebiegała praca w studiu nagraniowym, to na kanale Justina Biebera znajdziecie serial „Seasons” opowiadający o ostatnich latach w życiu tego artysty. Poniżej prezentujemy tracklistę „Changes”.

 1. All Around Me
 2. Habitual
 3. Come Around Me
 4. Intentions (ft. Quavo)
 5. Yummy
 6. Available
 7. Forever (ft. Post Malone & Clever)
 8. Running Over (ft. Lil Dicky)
 9. Take It Out On Me
 10. Second Emotion (ft. Travis Scott)
 11. Get Me (ft. Kehlani)
 12. ETA
 13. Changes
 14. Confirmation
 15. That’s What Love Is
 16. At Least For Now
 17. Yummy (Summer Walker Remix)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here