Dziś poznaliśmy nominowanych do nagród Grammy. Wśród nich znalazł się Justin Bieber. Artystę nominowano za piosenki „Yummy”, „Intentions” oraz album „Changes”. Sam artysta jest niezadowolony z faktu, że jego ostatni album został uznany za pop.

Justin Bieber zareagował na fakt, że otrzymał nominacje do nagród Grammy za swój album „Changes”. Za pośrednictwem Instagrama kanadyjski piosenkarz opublikował oświadczenie, w którym nie krył swojego zaskoczenia tym, że został nominowany w kategorii Best Pop Vocal Album, a nie tak jak liczył R&B.

„”Changes” był i jest albumem R&B. Fakt, że nie jest on zakwalifikowany w ten sposób dziwi mnie. Dorastałem, adorując ten gatunek muzyczny i chciałem stworzyć projekt, gdzie mógłbym zawrzeć te dźwięki. Fakt, że nie jest nominowany w tej kategorii jest dziwny, zważając na akordy, melodie, wokale czy perkusję. (…) Kocham muzykę pop, ale to nie to, co chciałem osiągnąć tym razem. Proszę, nie myślcie jednak, że jestem niewdzięczny” – napisał.

Warto pamiętać jednak o tym, że propozycje do nominacji wysyłają wytwórnie artystów.

Pełna lista wszystkich artystów nominowanych do przyszłorocznych nagród Grammy dostępna jest TUTAJ.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

GRAMMY AWARDS 2021: Ogłoszono wszystkie nominacje

Nicki Minaj ostro skrytykowała nagrody Grammy: „Nigdy nie zapominajcie, że Grammy nie przyznało mi mojej nagrody dla Najlepszego nowego artysty”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here