Eminem od lat słynie z nagrywania kawałków, w których pozwala sobie na obrażanie postaci z show-biznesu. Justin Bieber na swoim Instagramie postanowił skrytykować jego zachowanie i napisał, co sądzi o legendarnym raperze.

Justin Bieber, który według plotek przygotowuje się do wielkiego powrotu z nowym singlem, znalazł czas na przesłuchanie ostatniego albumu Eminema. Gwiazdor podzielił się z fanami na Instagramie informacją, że słucha kawałka „The Ringer”, w którym legendarny raper skrytykował całe nowe pokolenie gwiazd rapu. Dostało się m.in. Iggy Azalei, Lil Pumpowi czy Machine Gun Kelly. Justin otwarcie skrytykował Eminema za tego typu praktyki, jednocześnie chwaląc go za jego umiejętności.

„Lubię flow Eminema, ale nie podoba mi się, że dissuje nowe pokolenie raperów. Ja ich lubię, a on po prostu nie rozumie” – napisał na stories.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Justin Bieber zasugerował powrót z singlem, w którym gościnnie miałby się pojawić Ed Sheeran. Popularny amerykański bloger Perez Hilton opublikował na swoim Twitterze informację, jakoby doszło do współpracy muzyków i niedługo powinniśmy spodziewać się letniego przeboju.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here