Justin Bieber i Justin Timberlake mają ze sobą dużo wspólnego. Oprócz rzeczy oczywistych, takich jak imię, to zarówno JB jak i JT mogą się pochwalić tytułem Księcia popu, bożyszcza nastolatek oraz jednego z najbardziej znanych artystów wszech czasów. To nie koniec – według najnowszych plotek już wkrótce obaj panowie będą mieli także wspólną piosenkę. 

Justin Bieber i Justin Timberlake byli widziani ostatnio podczas wspólnej pracy w studio nagraniowym. Towarzyszyli im wokalistka Justine Skye oraz słynny producent Timbaland, który odpowiedzialny jest za jeden z najbardziej docenianych albumów Timberlake’a „FutureSex/LoveSounds”, z którego pochodzą takie hity jak „My Love” „SexyBack” i „What Goes Around… Comes Around”.

Na ten moment nie są znane żadne szczegóły ich potencjalnego collabu. Wiadomo jednak, że zarówno Bieber jak i Timberlake pracują właśnie nad nową muzyką, co więcej JB niedawno rozpoczął swoją nową muzyczną erę publikując utwór „Holy” będący lead singlem z jego kolejnej płyty, która swoją premierę ma mieć już niedługo. Czyżby miała się tam znaleźć współpraca z Timberlake’iem, Timbalandem i Justine…?

Justin Bieber powrócił! Zobacz teledysk do nowego singla „Holy” z gościnnym udziałem Chance The Rapper

Nowa era Justina Biebera rozpocznie się już w przyszłym tygodniu? Wokalista szykuje „Purpose 2.0”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here