Od pewnego czasu wiadomo, że Justin Bieber szykuje się do ponownego zawojowania list przebojów. Amerykańskie media podają, że w 2020 roku otrzymamy wspólny projekt wokalisty z serwisem YouTube.

Ciężko sobie wyobrazić, gdzie byłby dzisiaj Justin Bieber, gdyby nie YouTube. Zanim wokalista osiągnął międzynarodową sławę, umieszczał swoje covery w serwisie pod pseudonimem kidrauhl. Dzięki temu został dostrzeżony przez wytwórnię płytową, która podpisała z nim kontrakt, a reszta jest już historią.

Jak podaje Robert Kyncl, jeden z zarządzających platformą YouTube, w przyszłym roku dostaniemy specjalny projekt z udziałem wokalisty, który póki co jest ściśle tajny. Zgodnie z zapowiedziami, ma być to jedno z największych przedsięwzięć w historii serwisu.

„Wygląda na to, że będzie to jeden z najchętniej komentowanych produktów oryginalnych na YouTubie” – zapowiedział.

Wiadomość przekazano podczas prezentacji YouTube dla reklamodawców w ten czwartek w Radio City Music Hall. Serwis przedstawił swoje nowe propozycje oraz powracające oryginalne serie, które będą udostępnione za darmo, ale z reklamami, począwszy od tego lata. Warto wspomnieć, że z YouTubem w przypadku promocji swoich wydawnictw współpracowały m.in. Ariana Grande i Katy Perry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here