Kilka tygodni temu Justin Bieber obiecał, że powróci z nową muzyką tak szybko, jak to tylko możliwe. Dziś raper Lil Dicky potwierdził, że w piątek swoją premierę będzie miał singiel z gościnnym udziałem Kanadyjczyka.

Lil Dicky to kolejny artysta, któremu udało się namówić Justina Biebera na duet. Wspólny utwór muzyków będzie miał swoją premierę już w ten piątek. Prawdopobnie tego samego dnia ukaże się oficjalny wideoklip nakręcony do singla, którego tytułu jeszcze nie znamy. Lil Dicky i Justin Bieber potwierdzili współpracę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Cześć. Wydaje mi się, że powinienem zacząć mówić więcej na temat singla i teledysku, których premiera już w tym tygodniu. Jestem podekscytowany. Jeszcze nigdy nie byłem tak bardzo. Mam wiele rzeczy do powiedzenia, ale zacznę od dwóch, prostych słów… Justin Bieber” – powiedział Lil Dicky na swoich stories.

„Piątek. Uratujmy świat” – odpisał Justin.

Pierwsze doniesienia na temat współpracy Biebera z amerykańskim raperem ujawnił serwis TMZ. W artykule opublikowanym na stronie można było przeczytać, że w klipie zobaczymy m.in. Shawna Mendesa oraz Katy Perry. Póki co, żadna z tych rewelacji nie została potwierdzona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here