W niedzielę wieczór portal TMZ jako pierwszy poinformował o zaręczynach Justina Biebera i Hailey Baldwin. Dzisiaj za pomocą social mediów wokalista oraz jego narzeczona oficjalnie potwierdzili dobre wieści.


Zgodnie z doniesieniami Justin Bieber oświadczył się modelce i córce znanego aktora Hailey Baldwin w tę sobotę podczas wspólnego wypoczynku na Bahamach. Według świadków miały one miejsce w jednej z tamtejszych restauracji. W trakcie gdy para bawiła się na parkiecie, ochrona Justina poprosiła pozostałych gości o odłożenie telefonów, bo za chwilę wydarzy się coś specjalnego.

Jako pierwsi informację o zaręczynach potwierdzili rodzice pary. Następnego dnia pojawiły się również oficjalne wypowiedzi ze strony głównych zainteresowanych.

„Chciałem jeszcze trochę poczekać, ale wieści szybko się rozchodzą. Hailey, jestem tak bardzo zakochany we wszystkim co dotyczy ciebie! Chcę spędzić z tobą życie, poznać każdą część ciebie, kochać cię cierpliwie i dobrze. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając, aby Jezus, poprzez Ducha Świętego, prowadził nas we wszystkim, co robimy, i w każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest całkowicie i w pełni twoje, i zawsze będę cię stawiał na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia Hailey Baldwin i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że staję się lepszy, uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się doczekać najlepszego okresu w moim życiu! To zabawne, bo teraz, z tobą, wszystko nabiera sensu. Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą, jak wygląda kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i będą szukać dla siebie tego samego! Boskie wyczucie czasu jest naprawdę idealne, zaręczyliśmy się siódmego dnia siódmego miesiąca, cyfra siedem to cyfra duchowej perfekcji, to prawda, poszukajcie w Google! Czy to nie jest szalone? Swoją drogą, nie planowałem tego, ale mój Boże, naprawdę wspaniale jest czuć, że nasza przyszłość jest zabezpieczona. Ten, który znajduje żonę, znajduje dobrą rzecz i otrzymuje łaski od Pana. To rok łask!”, napisał na Instagramie Justin

Córka Stephena Baldwina zamieściła zaraz po tym wpis na Twitterze Nie jestem pewna, co takiego zrobiłam w życiu, aby zasłużyć na takie szczęście, ale jestem tak bardzo wdzięczna Bogu za to, że dał mi tak niesamowitą osobę, z którą mogę dzielić życie! Żadne słowa nie mogłą wyrazić mojej wdzięczności.

Hailey Baldwin on Twitter

Not sure what I did in life to deserve such happiness but I am so utterly grateful to God for giving me such an incredible person to share my life with! No words could ever express my gratitude. ❤️

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here