Wiele wskazuje na to, że Justin Bieber i Ed Sheeran pracują wspólnie nad nową muzyką. Ich managerowie udostępnili na swoich instagramowych profilach niemalże identyczne zdjęcia obu muzyków.

Niewątpliwie Justin Bieber i Ed Sheeran to połączenie, które gwarantuje sukces na listach przebojów. W 2015 roku Brytyjczyk napisał numer „Love Yourself” i ofiarował go swojemu koledze z branży. Piosenka odniosła sukces na całym świecie, docierając m.in. do 1. miejsca notowania Hot 100 Billboardu.

Kilka dni temu, za pośrednictwem Instagrama, wieloletni manager Justina Biebera – Scooter Braun – opublikował zdjęcie swojego podopiecznego na tle green screenu z opisem „Ten chłopak! Coś się dzieje, kocham to”. Zaledwie dwa dni temu, identyczną fotografię wrzucił Stuart Camp, który kieruje karierą Eda Sheerana. Podpis do zdjęcia również nie uległ znacznej zmianie.

W sieci od razu pojawiły się plotki, jakoby obaj muzycy szykowali się do wydania wspólnego kawałka. Oliwy do ognia dodał tweet Justina, w którym wyznał swoje uwielbienie do Eda. Część fanów sugeruje jednak, że opublikowane zdjęcia mogą mieć związek z wydanym niedawno singlem „Earth”, będącym efektem współpracy całej plejady gwiazd muzyki, w tym wspomnianych piosenkarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

This guy! Something is happening. Love it. 📷 by @haileybieber

Post udostępniony przez Scooter Braun (@scooterbraun)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

This guy! Something is happening. 🚜🚜🚜 📷 by @zakarywalters

Post udostępniony przez Stuart Camp (@stuartcamp73)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here