Po świetnym debiucie na listach w Wielkiej Brytanii, przyszedł czas na Stany Zjednoczone. Ed Sheeran i Justin Bieber zadebiutowali na 2. miejscu prestiżowej listy Hot 100 Billboardu.

Od chwili premiery, singiel „I Don’t Care” przynosi świetne wyniki dla Eda Sheerana i Justina Biebera. Obaj muzycy mogą pochwalić się rekordem na Spotify (ponad 16 milionów odtworzeń utworu w ciągu jednego dnia), 1. miejscem na liście przebojów w Wielkiej Brytanii i świetnym debiutem na Hot 100. Serwis Billboard oficjalnie potwierdził, że Justin Bieber i Ed Sheeran zadebiutowali na 2. miejscu notowania. Szczyt zestawienia niezmiennie okupują Lil Nas X i Billy Ray Cyrus z singlem „Old Town Road”.

„I Don’t Care” to siódmy utwór Eda Sheerana, a piętnasty Justina Biebera, który znalazł się w TOP 10 listy Hot 100. Wynik ten sprawił też, że Justin jest obecnie artystą z największą ilością debiutów na 2. miejscu notowania. To czwarty jego kawałek, który w pierwszym tygodniu trafił na podium. Co ciekawe, Kanadyjczyk otarł się o wyrównanie rekordu należącego do Mariah Carey. Gdyby zadebiutował na szczycie, byłby drugim artystą w historii z trzema tak wysokimi debiutami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here