Justin Bieber i „Yummy” na podium amerykańskiego Billboard Hot 100. Singiel wokalisty promujący jego nadchodzący album zadebiutował na wysokiej pozycji zestawienia najpopularniejszych piosenek za oceanem.

Początek tego roku fani kanadyjskiego piosenkarza z pewnością mogą zaliczyć do udanych. Pomimo mieszanej reakcji, jaką wywołał wyczekiwany singiel Biebera – „Yummy”, utwór poradził sobie w pierwszym tygodniu na amerykańskich listach przebojów. Singiel zadebiutował na drugim miejscu tamtejszego zestawienia Billboard Hot 100. Justin nie krył zadowolenia z rezultatu na swoim Twitterze.

„Bardzo dziękuję. Nie mógłbym tego dokonać bez Was” napisał wokalista. „Dziękuję wszystkim. Jestem wdzięczny. Roddy Rich, musiałeś wypuścić bangera smm! Kocham ten utwór! Gratulacje za Twój pierwszy numer 1” dodał wokalista nawiazując do hitowego singla „The Box”, który aktualnie okupuje pierwsze miejsce Billboard Hot 100.

Dodajmy, że management Biebera usilnie walczył o debiut „Yummy” na najwyższej lokacie Hot 100, co wywołało skrajne reakcje wśród grup fanowskich. Aby zwiększyć sprzedaż singla, fani wokalisty mogli kupić m.in. płyty CD z autografem wokalisty z różnymi wersjami okładkowymi, LP, a także kasetę. Niestety, mimo trudów managera Biebera i jego świty, wokalista musi zadowolić się numerem 2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here