W ostatnim czasie 24-letni Justin Bieber ograniczył częstotliwość umieszczania zdjęć ze swojego życia prywatnego na Instagramie. Dopiero wczoraj, czyli w niedzielę wielkanocną, otrzymaliśmy od wokalisty kilka nowych postów, w tym jeden zawierający ważny przekaz.


justin-bieber-billboard-magazine-photoshoot


Kilka miesięcy temu Justin Bieber zaprezentował światu swój zupełnie odmieniony wizerunek. Po latach szaleństw, które z dokładnością dokumentowały media, artysta obwieścił, że się nawrócił i rozpoczął nowy etap w swoim życiu. W Internecie pojawiły się nawet spekulacje, że to właśnie przemiana duchowa Biebsa była powodem odwołania kilkunastu koncertów w ramach ‚Purpose World Tour’ w lipcu 2017 roku.

W niedzielę wielkanocną, za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, młody Kanadyjczyk podzielił się z fanami refleksją dotyczącą najważniejszego święta dla wszystkich chrześcijan. Bieber przypomniał, co tak naprawdę jest istotą Wielkanocy.

„Jezus zmienił moje życie. Wielkanoc to nie tylko zajączek, to przypomnienie, że mój Jezus umarł na krzyżu za nasze grzechy, a następnie powstał z martwych! Wierzę, że to naprawdę się stało i zmieniło wszystko. Jestem wolny od poczucia ograniczeń i wstydu, bo jestem dzieckiem Najwyższego, a on kocha mnie bez względu na to, gdzie jestem i kim jestem” obwieścił we wpisie.

Happy easter

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Następnie wokalista umieścił serię zdjęć w stroju wielkanocnego zająca, które podpisał: „Pamiętacie, kiedy napisałem, że Wielkanoc to nie zajączki… Cóż, kłamałem”.

Remember when i said easter isnt about bunnies… well i lied

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)