Julia Pośnik ma powody do radości. Jej zdjęcie pojawiło się na Times Square, a redaktorzy kultowego magazynu „Rolling Stone” zamieścili ją w gronie dziesięciu najbardziej obiecujących gwiazd z całego świata.

Po Lunie, Brodce i Ewie Farnej czas na Julię Pośnik. Odnosząca coraz większe sukcesy wokalistka, która niedawno wydała cieszący się popularnością singiel „Egoistka”, pojawiła się na Times Square w Nowym Jorku. Zdjęcie artystki zawisło na jednym z budynków w ramach kampanii Spotify Global Radar – najciekawszych muzyków z całego świata, których warto obserwować.

To jednak nie koniec. Julia Pośnik została wyróżniona przez redaktorów pisma „Rolling Stone” w zestawieniu 10 piosenek globalnych hitmakerów, których słuchacze powinni mieć na swoim radarze.

„Zaledwie 21-letnia polska artystka Julia Pośnik wydaje się mieć encyklopedyczną wiedzę na temat gatunku i stylu. Pochodząca z Warszawy artystka zadebiutowała singlem „ID” w 2018 roku, ale dopiero wydanie w 2021 roku utworu „Egoistka”, będącego chwytliwym pastiszem pop-punka z początku XXI wieku, wywindowało ją na listę 50 najlepszych w Polsce i ugruntowało jej pozycję w centrum muzycznej uwagi. Teraz wróciła ze swoim najnowszym utworem „Our Generation”. Piosenka to marzycielski popowy hymn o pokoleniu Z, jego walce z powierzchowną krytyką w internecie i autodestrukcyjnymi wzorcami” – napisano.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here