Wywiad dla Clevver News, w którym Joshua Bassett wielokrotnie skomplementował Harry’ego Stylesa, wywołał niemałe poruszenie. Popularny aktor i wokalista opublikował w sieci oświadczenie dotyczące plotek o jego orientacji seksualnej.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Joshua Bassett opublikował specjalne oświadczenie, w którym odniósł się do krążących od długiego czasu plotek, jakoby był gejem. Spekulacje internautów nasiliły się po wywiadzie, którego znany z „High School Musical: The Musical: The Series” artysta udzielił dla Clevver News. W rozmowie Joshua Bassett wyraził swój zachwyt Harrym Stylesem.

„Przez całe moje życie ludzie mówili mi o mojej seksualności. Zawstydzali mnie przez coś, o czym nie mają pojęcia. Chcę podziękować tym z was, którzy opowiadają się za miłością i akceptacją.

Toksyczność, nienawiść i negatywne nastawienie mówią mniej na temat osoby, o której mowa, ale dużo więcej o tych, którzy go wypluwają te słowa.

Jest rok 2021. Jesteśmy pokoleniem miłości i rozwoju, czas zacząć się tak zachowywać. Niezależnie od tego, czy mnie kochasz, nienawidzisz, kocham cię tak samo.

Kochaj, kogo kochasz bez poczucia wstydu. To nic złego nadal zastanawiać się, kim jesteś. Życie jest zbyt krótkie, by pozwolić wygrać ignorancji i nienawiści. Ja wybieram miłość” – napisał, dołączając tęczowe serca.

Joshua Bassett z „High School Musical: The Musical: The Series” śpiewa kultowe „Bet On It”

Olivia Rodrigo i Joshua Bassett razem w piosence „Even When/The Best Part” z serialu „High School Musical: The Musical: The Series”

Olivia Rodrigo prezentuje kolejną zapowiedź debiutanckiego albumu. Sprawdź pop-rockowe „good 4 u”

Joshua Bassett wydał „Lie Lie Lie”. Czy to odpowiedź na hit „drivers license” Olivii Rodrigo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here