Pierwsze informacje na temat rozpoczęcia prac nad nowym filmem o barbadoskiej piosenkarce pojawiły się już w 2016 roku. Reżyserem projektu został Peter Berg, z którym Rihanna miała okazję już współpracować w 2012 roku na planie „Battleship: Bitwa o Ziemię”.

W opublikowanym niedawno wywiadzie dla portalu SlashFilm Berg zdradził, że premiera dokumentu zbliża się wielkimi krokami.

Film zostanie ukończony za około półtora miesiąca, dwa miesiące i będziemy mogli zacząć go pokazywać.”. Reżyser wyjaśnił również, że podczas tworzenia bardziej niż na twórczości skupiono się na charakteryzacji postaci Rihanny i jej drodze do międzynarodowej kariery. 

Dla Riri nie jest to jedyny film, nad którym miała okazję pracować w ostatnim czasie. Od początku tygodnia w sieci zaczęły pojawiać się nowe zdjęcia wokalistki podczas pobytu w stolicy Kuby, Hawanie. Na jednym z nich widzimy ją w towarzystwie Donalda Glovera. Lokalne media donoszą, że Rihanna i Donald Glover kręcą razem film. Według magazynu „Vistar” oboje są członkami obsady „Guava Island”, za którego wyreżyserowanie odpowiedzialny jest Hiro Murai.

Rihanna Facts on Twitter

Donald Glover and Rihanna on set 📽 in Cuba.

Fenty Stats on Twitter

Rihanna on set in Cuba last week.

Fenty Stats on Twitter

Rihanna was spotted in Cuba (Havana) yesterday, reportedly filming scenes for an upcoming movie called „Guava Island”, according to Cuban magazine Vistar.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here