Kilka dni temu dziewczyny z grupy Fifth Harmony oficjalnie ogłosiły przerwę we wspólnej działalności stawiając na swoje nadchodzące solowe projekty. Jedno z ostatnich zdjęć wrzuconych przez zespół na social media wywołały falę plotek jakoby 5H szykowały jeszcze jedną, ostatnią niespodziankę dla fanów.


fifth-harmony-db3413f6-82cb-43e6-9f8e-213539d23c00


Po sześciu latach ciężkiej pracy, non stop, zdałyśmy sobie sprawę, że aby pozostać autentycznymi dla samych siebie i dla Was, musimy dać sobie trochę czasu na przerwę od Fifth Harmony i ruszyć z solowymi projektami” tak kilka dni temu w oficjalnym oświadczeniu zadeklarowały członkinie grupy Fifth Harmony.

Jesteśmy wszystkie bardzo podekscytowane i wdzięczne czasem, który pozwoli na naukę i artystyczny rozwój, a także na odnalezienie siebie jako jednostek. Poprzez to pozwalamy sobie na zdobycie nowego doświadczenia, sił i perspektyw, aby móc przywrócić naszą rodzinę Fifth Harmony.” uzasadniały.

Pomimo tego, za sprawą jednego z ostatnich postów dziewczyn na mediach społecznościowych wśród pozostałych fanów girlsbandu powstała prawdziwa wrzawa sugerująca nadchodzącą, finalną niespodziankę od Fifth Harmony. Chodzi o tajemnicze, nieopublikowane dotychczas zdjęcie Ally, Dinah, Normani i Lauren, które spora część wielbicieli 5H uznała za… kadr z nowego klipu grupy.

Post dziewczyn, który rozbudził plotki w Internecie, możecie znaleźć poniżej.