Przykra wiadomość dla wszystkich fanów Little Mix. Jedna z czterech członkiń grupy, Jesy Nelson zdecydowała się oficjalnie opuścić brytyjski girlsband. 

Zespół od jakiegoś czasu występuje już jako trio, po tym jak niecały miesiąc temu przedstawiciel Little Mix poinformował, że Jesy postanowiła zrobić sobie chwilową przerwę z powodów zdrowotnych. Fani nie ukrywali swojego smutku i mocno trzymali kciuki za szybki powrót piosenkarki.

Dzisiaj jednak, za pomocą swojego profilu na Instagramie Jesy podzieliła się łamiącą serce informacją – artystka, po 9 latach na scenie, zdecydowała się na ostateczne opuszczenie Little Mix. Piosenkarka opublikowała oświadczenie, w którym przyznała, że życie w blasku jupiterów w ostatnim czasie miało bardzo zły wpływ na jej zdrowie psychiczne.

„Do wszystkich moich Mixers! Ostatnie dziewięć lat spędzonych w Little Mix to najbardziej niesamowity okres w moim życiu.Osiągnęłyśmy coś, o czym nigdy nie myślałam, że jest możliwe. Od wygrania naszego pierwszego Brit Award po nasze wyprzedane koncerty na O2 Arena. Nawiązywanie przyjaźni i zdobywanie fanów na całym świecie, chce wam z głębi serca podziękować za to, że poczułam się jak najszczęśliwsza dziewczyna na świecie. Zawsze byliście , aby mnie wspierać i zachęcać i nigdy tego nie zapomnę. Prawda jest taka, że ​​bycie w zespole naprawdę odbiło się na moim zdrowiu psychicznym. Uważam, że ciągła presja bycia w grupie dziewcząt i spełniania oczekiwań jest bardzo trudna. W życiu przychodzi taki czas, kiedy musimy ponownie zainwestować w dbanie o siebie, zamiast skupiać się na uszczęśliwianiu innych ludzi i czuję, że teraz jest czas, aby rozpocząć ten proces. Tak więc po wielu rozważaniach i z ciężkim sercem ogłaszam, że opuszczam Little Mix. Muszę spędzić trochę czasu z ludźmi, których kocham, robiąc rzeczy, które mnie uszczęśliwiają. Jestem gotowa, aby rozpocząć nowy rozdział w moim życiu, nie jestem pewna, jak on teraz będzie wyglądał, ale mam nadzieję, że nadal będziecie tam, aby mnie wspierać. Chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w naszą podróż. Za cała ciężką pracę i poświęcenie, które włożyli i sprawili, że odnieśliśmy sukces. Do każdego fana, który przyszedł zobaczyć nas na koncercie, który wysłuchał naszych piosenek i wyśpiewywał swoje serce, przesłał mi wiadomości i wspierał mnie, chcę żebyście wiedzieli, że kocham was wszystkich tak bardzo i nigdy bym tego nie zrobiła to bez was i doceniam to bez końca. Przede wszystkim chciałbym podziękować Jade, Perrie i Leigh-Anne za stworzenie jednych z najbardziej niesamowitych wspomnień, których nigdy nie zapomnę. Mam nadzieję, że nadal będziecie spełniać wszystkie swoje marzenia i dalej tworzyć muzykę, którą kochają ludzie.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @jesynelson

Jej koleżanki z zespołu Perrie, Leigh-Anne i Jade również skomentowały decyzję Jesy i wyraziły swoją ogromną miłość oraz wsparcie dla niej. Piosenkarki zapewniły, że pomimo, iż rozstanie jest dla nich bardzo przykrym doświadczeniem, to planują razem, we trójkę kontynuować działalność Little Mix, tworzyć razem muzykę i koncertować.

„Po niesamowitych 9 latach spędzonych razem Jesy podjęła decyzję o opuszczeniu Little Mix. To niezwykle smutny czas dla nas wszystkich, ale w pełni popieramy Jesy. Bardzo ją kochamy i chcemy, aby robiła to, co będzie najlepsze dla jej zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia. Wciąż bardzo cieszymy się z przygody, jaką jest Little Mix i nasza trójka nie jest gotowa na jej koniec. Wiemy, że odejście Jesy będzie dla naszych fanów czymś smutnym. Kochamy Was i jesteśmy wdzięczne za lojalność i nieustające wsparcie. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy tak wiele z Was na trasie koncertowej. Kochamy Was na zawsze” – napisały w swoim oświadczeniu. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix)

Informacja o odejściu Jesy Nelson pojawiła się lekko ponad miesiąc po premierze szóstego albumu Little Mix „Confetti”. Krążek dostępny jest TUTAJ.

Little Mix na żywo z piosenką „Break Up Song”. Zobacz najnowszy występ zespołu

LUVPOP Awards 2020: oddaj głos na Twoich tegorocznych ulubieńców! [NOMINACJE]

Little Mix bez Jesy Nelson. Wokalistka tymczasowo opuszcza zespół

Little Mix na scenie bez Jesy Nelson. Zobacz najnowszy występ z singlem „Sweet Melody”

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here