W najnowszym wywiadzie dla brytyjskiego „Cosmopolitan” Jesy Nelson w końcu opowiedziała o punkcie krytycznym, kiedy zrozumiała, że musi odejść z Little Mix.

W pierwszym wywiadzie, jakiego udzieliła od chwili ogłoszenia światu, że odchodzi z girlsbandu, który przyniósł jej międzynarodową sławę, Jesy Nelson opowiedziała o swoich problemach osobistych, jak również o planach na przyszłość. Wokalistka zdradziła także, kiedy dokładnie poczuła, że musi odejść z Little Mix.

„Ostatni teledysk, który zrobiłyśmy („Sweet Melody”) był punktem krytycznym. Byliśmy w lockdownie i to był pierwszy raz, kiedy mogłam zrobić sobie przerwę i być w domu z ludźmi, których kocham. To było największe szczęście, jakie kiedykolwiek mnie spotkało i nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopóki nie wróciłam do pracy. Natychmiast stałam się inną osobą.

Miałam niepokój. Ilekroć nagrywałyśmy teledysk, wywierałam na sobie ogromną presję, by spróbować schudnąć. Boję się patrzeć w kamerę. Jeśli nie podoba mi się to, co widzę, jest mi bardzo trudno stanąć przed kamerą, czuć się niesamowicie i występować.

Byłam w lockdownie, trochę przytyłam, ale nie obchodziło mnie to. Kiedy powiedzieli „masz nagrywać teledysk za kilka tygodni”, po prostu spanikowałam. Przeszłam na ekstremalną dietę z koktajlami i starałam się jeść jak najmniej. W dniu kręcenia „Sweet Melody” miałam atak paniki na planie, ponieważ nie wyglądałam tak, jak chciałam, przez co nie umiałam się cieszyć. Patrzyłam na pozostałe dziewczyny, które miały zabawę życia.

Jest taka scena w „Sweet Melody”, w której mnie nie ma, ponieważ dostałam ataku paniki i się załamałam. Pomyślałam, że chcę iść do domu. Szlochałem w garderobie. Ktoś naprawdę mi bliski powiedział: „To musi się skończyć. Nie możesz dalej tego sobie robić. Skończysz tam, gdzie byłaś wcześniej”.

Dla mnie to był punkt kulminacyjny. Pomyślałam, że muszę teraz zacząć o siebie dbać, ponieważ to nie jest zdrowe. To też nie było komfortowe dla dziewczyn, gdy przebywały w pobliżu kogoś, kto nie chciał tam być, więc zrobiłam sobie przerwę. Przeszłam przez naprawdę mroczny czas po nakręceniu tego teledysku. Moja mama powiedziała: „To musi się teraz skończyć. Widziałem, jak bardzo cierpisz. To było dziesięć lat twojego życia” – wyznała.

Jesy Nelson oficjalnie odcina wszystkie swoje powiązania z Little Mix. Artystka pracuje nad solowym projektem

Leigh-Anne Pinnock z Little Mix ogłosiła, że jest w ciąży

Nowa odsłona Little Mix w teledysku do „Confetti” z gościnnym udziałem Saweetie

Jesy Nelson żegna się z Little Mix. Wokalistka oficjalnie opuściła zespół

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here