Jennifer Lopez była gościem show Oprah Winfrey „2020 Vision: Your Life in Focus Tour”. Gwiazda otworzyła się i po raz pierwszy skomentowała brak nominacji do Oscara za jej rolę Ramony w filmie „Hustlers”. Artystka przyznała, że była rozczarowana. 

50-latka zebrała entuzjastyczne recenzje za swoją rolę striptizerki w „Hustlers”. Miliony fanów JLo z ogromną nadzieją liczyło na pierwszą nominację ich idolki do nagród Akademii Filmowej, zwłaszcza po tym jak doceniono ją w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa podczas ostatnich Złotych Globów.

Niestety zarówno Lopez jak i jej wielbiciele musieli obejść się smakiem, co jak przyznała sama Jennifer było dla niej dość sporym rozczarowaniem. Artystka wyjawiła w rozmowie z Oprah Winfrey jak się w tamtym momencie czuła.

„Byłam trochę smutna, ponieważ było sporo oczekiwań”. Jennifer przyznała , że ​​intensywny szum mediów wokół potencjalnej nominacji wcale jej nie pomógł. „Było tyle artykułów, dostałam tyle dobrych ocen – więcej niż kiedykolwiek w mojej karierze – i dużo osób mówiło: Ona będzie nominowana do Oscara. To się stanie; jeśli nie, to jesteś szalony. Czytając te wszystkie artykuły miałam w głowie: „O mój Boże, czy to może się zdarzyć?” A potem tak się nie stało i to zabolało. To było rozczarowujące.”

Kultowa gwiazda zdradziła, że czuła jakby zawiodła wszystkich dookoła niej. „Większość mojego zespołu jest ze mną od lat, 20/25 lat i myślę, że wiązali z tym wiele nadziei i też tego chcieli. Czułam się tak, jakbym wszystkich zawiodła”. 

Pomimo rozczarowujących Oscarów, Lopez za rolę Ramony w „Hustlers” zdobyła nominacje do Złotych Globów, Screen Actors Guild Awards i Indie Spirit Awards. Artystka przyznała jednak, że mimo wszystko brak nominacji do najważniejszych nagród filmowych nauczył ją ważnej lekcji.

„Musiałam zapytać: „dlaczego to sobie robisz?” Właśnie przeżyłaś najbardziej niesamowity rok swojego życia. Właśnie miałaś największe otwarcie filmu swojej kariery. Właśnie chodziłaś po wybiegu na pokazie mody w Mediolanie. Robisz Super Bowl za kilka tygodni! W takich sytuacjach uświadamiasz sobie, że chcesz poparcia ludzi i chcesz, aby ludzie mówili, że wykonałeś dobrą robotę. Ale właśnie zdałam sobie sprawę, że nie potrzebuję tego, ponieważ robię to bo to kocham.” 

Rekordowe Halftime Show. Występ Jennifer Lopez i Shakiry z największą ilością wyświetleń

Jennifer Lopez i Maluma wydadzą wspólny album! Artystka zdradziła szczegóły wydawnictwa

Jennifer Lopez przechodzi na emeryturę? Gwiazda rozważa koniec kariery

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here