To już 20 lat od premiery jednej z najbardziej kultowych płyt z początku tego wieku. Okrągłe urodziny swojego drugiego albumu studyjnego Jennifer Lopez świętowała na social mediach razem z fanami. 

Płyta „J.Lo” zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboard 200 (jako ciekawostka: film „The Wedding Planner” z Lopez w głównej roli w tym samym tygodniu wskoczył na szczyt najlepiej sprzedających się filmów, robiąc z artystki pierwszą osobę, która miała jednoczenie numer 1. album i film). „J.Lo” jest, jak do tej pory, najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się albumem Jennifer.

„Kiedy zastanawiam się nad faktem, że jest to już 20. rocznica „J.Lo” to czuję tylko chęć podziękowania wam wszystkim za bycie ze mną, kochanie i wspieranie mnie podczas wszystkich wzlotów i upadków. Bardzo dziękuję za całą miłość w ciągu ostatnich 20 lat! Bardzo was kocham!” – napisała Jennifer. 

Album promowały piosenki „Ain’t it Funny”, „Play”, „I’m Real” oraz lead singiel „Love Don’t Cost a Thing”, którego fragment Jennifer odtworzyła z okazji 20 urodzin „J.Lo”. Nagranie zamieszczone na oficjalnych mediach społecznościowych gwiazdy znaleźć można poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Jennifer Lopez udostępniła nowy klip. Teledysk do piosenki „In The Morning” jest już dostępny

Maluma o Madonnie, Shakirze i Jennifer Lopez: „Czuję się z nimi związany”

Lady Gaga wykonała hymn USA. Zobacz wszystkie gwiazdy, które wzięły udział w zaprzysiężeniu Joe Bidena i Kamali Harris

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here