Jennifer Lopez kończy swoją muzyczną rezydenturę w Las Vegas. Po niemalże dwóch latach od pierwszego koncertu z serii ‚All I Have’ amerykańska gwiazda potwierdziła, że kończy współpracę z Planet Hollywood.

Serwis EOnline donosi, że hollywódzki kontrakt Jennifer Lopez w ramach, którego wokalistka dawała serię koncertów ‚All I Have’ nie zostanie przedłużony. 48-letnia Lopez właśnie ogłosiła finalne daty występów, które od początku 2016 roku mają miejsce w The Axis Planet Hollywood Resort & Casino.

Występy z ‚All I Have’ w Vegas, które miały miejsce w ciągu ostatnich lat, były niesamowitym i satysfakcjonującym doświadczeniem, o którym tak szybko nie zapomnę. Niektóre z najlepszych wspomnień w mojej karierze z pracy na scenie będą zawsze związane z tym miastem. Dziękuję wszystkim moim fanom, którzy tak daleko podróżowali, żeby przeżyć te chwile ze mną.” napisała w oświadczeniu Lopez.

Od początku 2016 roku do dnia zakończenia rezydentury Lopez wystąpi łącznie 125 razy, zaś występy wokalistki zobaczy ponad 300 tys. ludzi. Ostatni koncert Jennifer w Las Vegas będzie miał miejsce dokładnie 29 września 2018 roku.


Taylor Swift ‚Reputation’: umarła królowa, niech żyje królowa [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here