Kilka miesięcy temu informowaliśmy was, że Jennifer Lopez i Maluma zagrają razem w filmie. Okazuje się, że na tym współpraca tej dwójki się nie kończy. W wywiadzie u Jimmy’ego Fallona, gwiazda Super Bowl 2020 zdradziła, że nagrała krążek z kolumbijskim artystą.

Podczas wizyty w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Jennifer Lopez nie tylko wypowiedziała się na temat swojego głośnego występu z Shakirą podczas Halftime Show na Super Bowl 2020, ale również zdradziła kilka szczegółów nadchodzących projektów. Jak już wiadomo, 50-letnia aktorka i piosenkarka zagra główną rolę w komedii romantycznej „Marry Me”, gdzie w rolę jej niewiernego narzeczonego wcieli się 26-letni gwiazdor muzyki latynoskiej Maluma. Ku uciesze wszystkich spragnionych ich duetu fanów, wokalistka zdradziła, że premierze filmu towarzyszyć będzie wydanie specjalnego krążka mu dedykowanego, na którym znajdzie się od 6 do 8 piosenek Lopez oraz 2 bądź 3 Malumy.

Zapytana przez gospodarza show, czy wyruszyłaby w trasę koncertową promującą najnowszy film z jej udziałem, artystka przyznała, że owszem, ale na pewno nie w tym roku. Cały wywiad zobaczycie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here