Jennifer Lopez i Maluma przejęli magazyn „Billboard”. Artyści nie tylko pojawili się na okładce najnowszego wydania, ale także udzielili obszernego wywiadu, w którym wypowiedzieli się na temat rosnącej popularności muzyki latino, przerwy w koncertowaniu i przede wszystkim o filmie „Marry Me”, w którym grają główne role i nagrywają soundtrack. 

„Marry Me” to komedia romantyczna opowiadająca historię piosenkarki Kat Valdez (Jennifer Lopez), która tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, również wokalista, Bastian (Maluma) zdradzą ją. Zamiast odwołać ceremonię, pochopnie postanawia poślubić przypadkowego nauczyciela matematyki Charliego Gilberta (Owen Wilson).

Jennifer i Maluma nie tylko partnerowali sobie na planie filmowym, ale także w studio nagraniowym, w którym wspólnie stworzyli soundtrack do ich filmu, o czym opowiedzieli w rozmowie z Billboardem.

Jennifer wyjawiła jak wyglądały początki pracy nad płytą: „Najpierw mieliśmy gotowy scenariusz, a potem wybraliśmy miejsca, w których chcielibyśmy umieścić muzykę. Nie możesz mieć filmu o dwóch gwiazdach pop i nie mieć ścieżki dźwiękowej”. Artystka przyznała jednak, że tworzenie muzyki do filmu okazało się trudniejsze niż myślała. „Tworzenie tego albumu było naprawdę trudne, ponieważ nie robiłam kolejnej płyty J.Lo. Pisałam piosenki do pewnej historii. Więc kiedy byłam w trasie, otrzymywałam zgłoszenia od każdego producenta i każdego pisarza i wysłuchaliśmy stu piosenek, aby finalnie wybrać siedem lub osiem.” – powiedziała.

Maluma również opowiedział o swoich doświadczeniach. „Wszystko działo się bardzo szybko. Kiedy dowiedziałem się, że będę częścią tego projektu, stwierdziliśmy, że musimy zacząć pisać piosenki. Byłem w Kolumbii. Sprowadziłem jednego z moich producentów – Edgara Barrerę i zaczęliśmy pisać tę piosenkę „Segundo”. Studio i reżyser spodobała się, ale stwierdzili, że potrzeba kolejnej, bardziej komercyjnej piosenki reggaetón. I wtedy zrobiliśmy drugą piosenkę „Uno en un Millón”. Byłem bardzo zmotywowany.” 

JENNIFER LOPEZ & MALUMA: ARTYŚCI WYPUŚCILI PODWÓJNY SINGIEL „PA TI + LONELY” WRAZ Z TELEDYSKIEM

Jedną z najważniejszych kwestii dla Jennifer było to, aby w filmie znalazły się zarówno piosenki w języku angielskim jak i hiszpańskim. „W przypadku mojej firmy produkcyjnej jedną z rzeczy, które chcieliśmy zrobić z tym filmem, była międzynarodowa gwiazda, która mogłaby być razem ze mną, aby nagrać album dwujęzyczny. To była dla nas wielka sprawa. To zawsze było celem mojej kariery, pokazać różnorodność w postaciach, które mogę grać.” – przyznała Lopez.

„Marry Me” według planów, ma pojawić się w kinach na tegoroczne walentynki.

Pierwsza zapowiedź filmu z Jennifer Lopez i Malumą. Posłuchaj fragmentu ich wspólnej piosenki

Jennifer Lopez & Maluma: artyści wypuścili podwójny singiel „Pa Ti + Lonely” wraz z teledyskiem

Nominacje do Latin GRAMMY Awards: o statuetki powalczą m.in. Maluma, J Balvin, Nicki Minaj, Ozuna i Rosalía

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here