W ciągu najbliższych tygodni powinien się ukazać nowy singiel Jennifer Lopez. Ikona showbiznesu do pracy nad swoim najnowszym kawałkiem zaprosiła Cardi B, za produkcję piosenki odpowiada zaś DJ Khaled. Zobacz pierwsze fotki z planu do nadchodzącego klipu.


Jennifer Lopez intensywnie przygotowuje swoje kolejne wydawnictwo. Billboard informował, że premierowy krążek JLo  – tym razem hiszpańskojęzyczny – ujrzy światło dzienne w 2017 roku.  Premiera płyty jednak z niewiadomych względów została przesunięta w czasie, a 48-letnia wokalistka przygotowuje swój kolejny singiel – tym razem z udziałem raperki Cardi B i DJ’a Khaleda.

Cała trójka stawiła się wczoraj na planie zdjęciowym do kawałka. Kompozycja nosi tytuł ‚Dinero’, a za reżyserię teledysku odpowiada Joseph Kahn, znany dobrze z klipów Taylor Swift. Piosenka ma być gotowa już od dłuższego czasu, lecz JLo zdecydowała się przesunąć jej premierę z uwagi na liczne projekty Cardi B w ostatnim czasie, w tym m.in. kolaborację raperki z Bruno Marsem.

Zdjęcia z planu klipu do ‚Dinero’ znajdziecie poniżej.