Miley Cyrus i Dua Lipa zatrzęsły muzycznym światem wypuszczając pod koniec 2020 roku „Prisoner”. I chociaż obie artystki zapewniały, że świetnie się bawiły tworząc ten kawałek wraz z promującym go klipem, to jak się okazało to nie Dua, a Shawn Mendes był pierwszym kandydatem do nagrania tego duetu. 

Do sieci wyciekł właśnie fragment utworu „Prisoner” w wykonaniu Shawna Mendesa. Jak wiadomo, utwór z młodym gwiazdorem nigdy nie został wydany, a w oficjalnej wersji u boku Miley wystąpiła Dua Lipa. Collab artystek został wybrany na drugi singiel promujący siódmy album Cyrus „Plastic Hearts”.

Shawn śpiewający „Prisoner” do przesłuchania poniżej.

Współpraca Miley Cyrus i Shawna Mendes nie byłaby dla ich słuchaczy wielkim zaskoczeniem. Artyści nie tylko są dobrymi znajomymi, ale mieli także okazję kilkukrotnie wystąpić razem na żywo, m.in. podczas ceremonii GRAMMY Awards 2019. Mniej więcej w tym samym czasie zaczęto dość głośno mówić o ich wspólnej piosence. Kanadyjski wokalista miał się pojawić gościnnie na krążku „She Is Miley Cyrus”, który jednak nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Miley Cyrus i Dua Lipa łączą siły. Zobacz klip do ich wspólnego utworu „Prisoner”

Shawn Mendes i Camila Cabello biorą ślub? Bliscy pary potwierdzają zaręczyny

Miley Cyrus prezentuje swoje kolejne wydawnictwo. Posłuchaj płyty „Plastic Hearts” już teraz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here