Znany z takich przebojów jak „Swalla”, „Want To Want Me” i „Whatcha Say” Jason Derulo przygotowuje się do wydania swojego nowego projektu oraz premiery filmu „Cats”, w którym zagrał u boku Jennifer Hudson, Taylor Swift i Jamesa Cordena. 

Z okazji nadchodzących premier wokalista udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat różnic pomiędzy „tradycyjnymi” popowymi artystami, a gwiazdami nowego pokolenia.

„Sztuka występowania jest teraz zagubiona. Wywodzę się z innej szkoły. Kiedy oglądam te gale rozdania nagród i widzę chłopaka, który wychodzi w białej koszulce jestem przerażony. Taki jest teraz przemysł muzyczny i to się zdarza ciągle.” – powiedział. „Jakim cudem to jest w porządku? Dlaczego jesteśmy okay kiedy rozdania nagród tak wyglądają? Uwielbiam całą otoczkę dookoła tych tradycyjnych gwiazd popu, więc wiesz, że czuję tu lekkie zaniedbanie.”

Wywiad Jasona Derulo miał miejsce kilka dni po tegorocznym MTV Video Music Awards. Według internautów słowa gwiazdora odwołują się bezpośrednio do Shawna Mendesa. Derulo miał skrytykować ubiór i mało spektakularne występy młodego piosenkarza.

Z drugiej strony Derulo pochwalił występ debiutującej na VMA Normani, nazywając go „odświeżającym” i pochlebnie wypowiadając się na temat połączenia talentów wokalnych i tanecznych 23-latki.

 

Lana Del Rey „Norman Fucking Rockwell!”: triumfalny powrót na tron muzycznej wizjonerki [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here