Czegoś takiego od Janet Jackson jeszcze nie było. Ikona zapowiedziała premierę swojego pierwszego, wyjątkowego filmu dokumentalnego, zatytułowanego po prostu „Janet”. 

Dwuczęściowy, czterogodzinny dokument opowiada o życiu osobistym jednej z najbardziej wpływowych gwiazd wszech czasów i jej ponad 40-letniej karierze. Film będzie zawierał nigdy wcześniej nie pokazywane domowe nagrania wideo oraz materiały archiwalne. Zaplanowana na styczeń premiera zbiega się z 40. rocznicą jej debiutanckiego albumu.

W powstanie filmu, oprócz samej Janet zaangażowani byli również jej rodzina i przyjaciele, w tym między innymi Mariah Carey, Missy Elliott i Paula Abdul.

„Janet” poruszy temat śmierci ojca artystki, Joe Jacksona, kluczowej postaci w dynastii Jacksonów, kontrowersyjnego występu na Super Bowl z Justinem Timberlake’em, powrotu na scenę, doświadczeń związanych ze śmiercią jej ukochanego brata Michaela, a także zostanie mamą.

To moja historia opowiedziana przeze mnie. Nie oczami kogoś innego” – mówi Miss Jackson w pierwszy zwiastunie swojego filmu, który obejrzeć można poniżej.

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney Spears i Janet Jackson: „Szanuję je, to ja zawiniłem”

Film dokumentalny o Janet Jackson już w przyszłym roku

The Weeknd bije rekord dzięki duetowi z Arianą Grande. Wcześniej udało się to tylko Janet Jackson!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here