Janet Jackson to prawdziwa ikona popkultury, która z show-biznesem związana jest już od ponad 40 lat. W tym roku artystka powróciła na listy przebojów z porywającym do tańca hitem „Made for Now”, w którym u jej boku występuje jeden z najbardziej znanych hiszpańskojęzycznych wokalistów – Daddy Yankee.

Janet została wybrana na twarz najnowszego wydania amerykańskiej edycji InStyle Magazine. W wywiadzie dla miesięcznika opowiedziała o zostaniu matką w wieku 50 lat, jak odnajduje się w roli rodzica i artystki jednocześnie, o długiej walce z brakiem poczucia własnej wartości oraz o tym jak to naprawdę jest dorastać w rodzinie Jacksonów.

Tematem przewodnim październikowego numeru jest znaczenie piękna. W rozmowie z Laurą Brown Janet przyznała, że według niej piękno „To wrażliwość. To siła. To pewność siebie. To szczęście. To dostrzeganie dobroci w duszy. To jest duchowość. To bycie bezinteresownym i robienie czegoś dla innych zanim zrobisz to dla siebie.”

Pełną sesję okładkową z udziałem Janet Jackson znajdziecie poniżej. Autorem zdjęć jest fotograf Robbie Fimmano.

View this post on Instagram

The first time @JanetJackson truly felt sexy and confident wasn’t until she was well into her 30s. “I got out of a funky relationship and finally got back to me,” she opens up to @LauraBrown99 in our October beauty issue. “I went to therapy, which was all about finding that thing you like about yourself. The realization that, you know what, you’re not so bad after all. I’m not saying you’re great or you’re the best, but it’s not as bad as you were made to feel that it was.” How did she overcome some of her biggest insecurities? “A lot of it has to do with experience, getting older. Understanding, realizing that there isn’t just one thing that is considered beautiful. Beautiful comes in all shapes, sizes, and colors.” Amen to that. Full interview at the link in bio. I Photographed by @RobbieFimmano; Styled by @JuliaVonboehm

A post shared by instylemagazine (@instylemagazine) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here