Mariah Carey pojawi się w biograficznym serialu Netflixa „Luis Miguel: The Series”. W postać słynnej diwy wcieli się brytyjska wokalistka Jade Ewen.

„Luis Miguel: The Series” opowiada o życiu jednego z najlepiej sprzedających się latynoskich artystów wszech czasów, Luisa Miguela. Trzeci, ostatni sezon serialu skupiać się będzie na m.in. jego związku z Mariah Carey. Artyści poznali się w 1998 roku w Aspen. Ich romans trwał do 2001 roku. Według krążących wtedy plotek rozstali się, ponieważ Mariah chciała mieć dzieci, a Luis nie. Były menedżer piosenkarza nazwał ją później „największą miłością Luisa”.

W latynoskiego gwiazdora od początku wciela się Diego Bonet, natomiast w roli Mariah będzie można zobaczyć Jade Ewen. Jade znana jest z występów w popularnej grupie Sugababes. Swoją rozpoznawalność zdobyła również dzięki udziale w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2009 roku jako reprezentantka Wielkiej Brytanii z piosenką „It’s My Time”. Zajęła wtedy 5 miejsce. Prywatnie jest również wielką fanką Mariah.

Oficjalny zwiastun z pierwszym spojrzeniem na gwiazdorską parę jest już dostępny w sieci. Premiera „Luis Miguel: The Series” 28 października.

Mariah Carey we współpracy z legendarnym duetem producenckim Jimmy Jam & Terry Lewis. Posłuchaj „Somewhat Loved (There You Go Breakin’ My Heart)”

Film dokumentalny Netflixa „Britneys vs Spears” jest już dostępny do obejrzenia

Mariah Carey odeszła z wytwórni Jay’a Z. W sieci pojawiły się plotki o konflikcie artystów

Serial o życiu legendy muzyki latynoskiej. Netflix opublikował zwiastun „Selena, The Series Part 2”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here