Anne – Marie to brytyjska piosenkarka, która ma na swoim koncie wiele hitów. Jej debiutancki album ,,Speak Your Mind” uzyskał w Wielkiej Brytanii status złotej płyty, a piosenki takie jak: ,,Alarm”, ,,Ciao Adios” są znane wszystkim.

Ostatnio wydała kawałek ,,Birthday”, który szybko zyskał popularność i błyskawicznie wzbił się na listy przebojów. Ta piosenka prawdopodobnie była przyczyną tego, że Anne-Marie postanowiła zrobić coś szalonego w swoje urodziny i spędziła je w taki sposób, jaki chcieli jej fani. Przez cały tydzień umieszczała na social mediach ankiety z różnymi pytaniami- ,,Co powinnam założyć?”, ,, Co zjeść na śniadanie?”, ,, A jaki upiec tort?”. Odpowiedzi, które wygrały w głosowaniu, zadecydowały o przebiegu imprezy.

Wokalistka pokazała się na live’ie w piżamie otoczona mnóstwem balonów, przyrządzała śniadanie i piekła tort. Opowiedziała, że najlepsze urodziny obchodziła podczas trasy z Sheeranem, a jej ulubioną piosenkarką jest Doja Cat. Wspomniała także, że w następnym roku planuje wyruszyć w nową trasę koncertową.

Na samym końcu ,,internetowych” urodzin podziękowała swoim fanom za wspólne spędzenie czasu. Podkreśliła również, że była to jej największa impreza urodzinowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here