Do długiej listy swoich sukcesów Ariana Grande może właśnie dorzucić kolejny. Wydany w 2016 roku album ‚Dangerous Woman’ stał się pierwszym żeńskim krążkiem, z którego aż 6 utworów przekroczyło pułap 100 milionów odtworzeń w serwisie streamingowym Spotify.

Jako szósty próg 100 milionów streamów przekroczył utwór ‚Let Me Love You’ nagrany z raperem Lil Waynem. Kawałek wydano na początku kampanii promocyjnej albumu ‚Dangerous Woman’ jako tzw. promo-track, zaś jego premierze towarzyszyła również publikacja wideoklipu.

Przypomnijmy, że poprzednio do pułapu 100 mln odtworzeń w Spotify dotarły single ‚Side to Side’, ‚Into You’, ‚Everyday’ oraz tytułowe ‚Dangerous Woman’. Imponującą liczbę streamów osiągnęło również ‚Be Alright’, które ma ich 112 milionów. Króluje wspomniane ‚Side to Side’ (592 mln), a tuż za kawałkiem nagranym z Nicki Minaj znalazły się kolejno ‚Into You’ (477 mln), ‚Dangerous Woman’ (353 mln) i Everyday (148 mln).

Ariana Grande to pierwsza kobieta, której album uzyskał sześć utworów z ponad 100 mln streamów na liczniku. Już wkrótce do wokalistki dołączy Rihanna, której krążek ‚Anti’ aktualnie posiada 5 piosenek z tego rodzaju wynikiem, zaś szósta – ‚Desperado’ – nieuchronnie zbliża się do progu 100 mln (999,999,768).


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here