Rok 2017 z pewnością nie zapisze się jako udany dla Iggy Azalei. Australijskiej raperce pomimo wypuszczenia kolejnych dwóch singli promujących album ‚Digital Distortion’ – ‚Mo Bounce’ i ‚Switch’ – nie udało się wydać zapowiadanego krążka. Wedle najświeższych wieści materiał ten zostaje ostatecznie anulowany.

Tegoroczny rok z pewnością nie należy do udanych dla Iggy. Klęska dwóch wydanych w tym roku singli – ‚Mo Bounce’ i ‚Switch’ – sprawiła, że data premiery drugiego studyjnego albumu raperki po raz kolejny została przesunięta w czasie, zaś relacje między raperką a wytwórnią zdają się nie należeć do najłatwiejszych. Australijska gwiazda potwierdziła dzisiaj oficjalnie, że era ‚Digital Distortion’ to przeszłość, zaś krążek ten się nie ukaże. Jednocześnie Iggy zdradziła nowy tytuł swojego drugiego studyjnego albumu.

Na pytanie fana, czy ‚Digital Distortion’ to w dalszym ciągu nazwa nadchodzącego krążka, Iggy odpowiedziała:

Nie, nazywa się ‚Surviving the Summer’. napisała na Twitterze raperka.

Dodajmy, że kilka miesięcy temu Iggy potwierdziła, że era ‚Digital Distortion’ praktycznie się już skończyła, zaś wytwórnia nie zamierza wydawać kolejnych singli promujących krążek.

Steve Bartels niestety mówi, że nie chce wydawać kolejnego singla z mojego albumu. A więc to by było na tyle’ wyznała Iggy. ‚Jestem bardzo zawiedziona, to ich decyzja’. 

Jestem bardzo niezadowolona z tego, jak sprawy się potoczyły. Zrobię wszystko, żeby nie było podobnie z ia3… Mogę Was o tym zapewnić kochani’ dodała raperka.

Wedle nieoficjalnych jeszcze informacji pierwsza muzyczna zapowiedź ‚Surviving the Summer’ powinna pojawić się w pierwszej części przyszłego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here