Australijska raperka postanowiła na jakiś czas zrezygnować z prowadzenia swoich profili społecznościowych. Tym razem, spowodowane jest to krytyką, jaka spadła na nią po wycieku zdjęć topless do sesji „GQ” z 2016 roku.

Dziś Iggy Azalea ustosunkowała się do wycieku jej zdjęć z sesji do magazynu „GQ” w 2016 roku. Na fotografiach, które przedostały się do sieci, widzimy raperkę całkowicie topless. Australijska gwiazda nie kryła ogromnego niezadowolenia i zdenerwowania tym faktem. W specjalnym oświadczeniu napisała, że zdjęcia nie powinno mieć prawa przedostać się do sieci po tak długim czasie, gdyż po wybraniu konkretnych do magazynu, reszta powinna zostać usunięta.

„Ostatnio kilka odrzutów z mojej sesji dla „GQ” z 2016 roku trafiło do sieci. Wiele wysoko postawionych kobiet miewa wykonywane okładki dla „GQ” np. z dłonią zakrywającą ich piersi. Zawsze uważałam, że to piękne, więc postanowiłam skorzystać z tej szansy. Nigdy nie widziałam, żeby czyjeś zdjęcia wyciekły, więc czułam się komfortowo na planie zdjęć do renomowanego magazynu, wiedząc, że tylko zdjęcia z zasłoniętymi piersiami trafią do druku. Nigdy nie zgodziłam się na robienie mi zdjęć topless. To było moje zastrzeżenie przed sesją, że „GQ” nie wydrukuje takich zdjęć. Nie było powodu, aby ktokolwiek miał zatrzymać te fotografie. Jestem zaskoczona i wściekła, że nie zostały usunięte od razu po finalnej selekcji” – napisała.

Iggy Azalea przyznała również, że było jej bardzo ciężko, kiedy czytała komentarze na swój temat. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin wielu mężczyzn kierowało wobec niej wulgarne komentarze. W związku z tym, gwiazda postanowiła na jakiś czas zdezaktywować swoje konta społecznościowe.

„Czuję się oślepiona, upokorzona, zaatakowana, wściekła i milion innych określeń. Nie tylko dlatego, że nie wyraziłam zgody, ale przez to, jak zareagowali ludzie. Wielu komentujących mężczyzn przekroczyło granicę jeszcze dalej, dzieląc się swoimi myślami oraz fantazjami w odniesieniu do mojego ciała, co mnie szczerze zaniepokoiło. Te nikczemne komentarze wypowiadane przez ludzi przytłaczają mnie i sprawiają, że chce mi się wymiotować. (…) Doświadczyłam wiele złośliwości przez ostatnią dobę i to dla mnie zbyt dużo do zniesienia. Na ten moment, najlepszym rozwiązaniem jest zdezaktywowanie moich kont społecznościowych” – dodała.

Autor zdjęć, Nino Muñoz, poinformował na swoim Instagramie, że zdjęcia zostały ukradzione i opublikowane bez jego zgody. Przeprosił za zaistniałą sytuację i zapowiedział, że nie spocznie, dopóki sprawiedliwości nie stanie się zadość.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here