Słodko-gorzkie wieści z obozu Iggy Azalei. Raperka wyznała swoim fanom na Twitterze, że planowany od wielu miesięcy album „Surviving the Summer” w rzeczywistości zostanie wydany jako… EP-ka.


Zeszłego roku Iggy Azalea z pewnością nie zaliczy do udanych. Klęska dwóch singli – „Mo Bounce” i „Switch” – sprawiła, że data premiery drugiego studyjnego albumu raperki po raz kolejny została przesunięta w czasie. Australijska gwiazda jakiś czas temu potwierdziła, że era „Digital Distortion” to przeszłość, zaś krążek ten się nie ukaże. Gwiazda jednocześnie zapowiedziała, iż nowa nazwa jej albumu to „Surviving the Summer”, zaś premierowym singlem został utwór „Savior”. Okazuje się jednak, że i te plany nie zostaną wcielone do rzeczywistości.

W jednym ze swoich ostatnich wpisów na Twitterze (post został już usunięty przez raperkę) Azalea oznajmiła, że „Surviving the Summer” zostanie wydane, ale w formie EP-ki. Na trackliście mini-albumu ma prawdopodobnie znaleźć się jedynie sześć utworów, w tym wybrane na singiel „Savior”.

STS to EP z wizualizacjami do każdego z utworów. Niespodzianka. Dajcie mi jeszcze sekundę – warto czekać.” napisała Azalea we wpisie, który chwilę później zniknął z jej Twittera.

Jedno z fanowskich kont poświęconych raperce zgłębiło temat i nieoficjalnie opublikowało potencjalną tracklistę „Surviving The Summer”. Znajdziecie ją w Tweecie poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here