Australijska muzyczna bomba nadchodzi. Iggy Azalea zdradziła przed chwilą na Twitterze szczegóły jej nadchodzącego utworu będącego efektem współpracy z grupą 5 Seconds of Summer. Piosenka znajdzie się na jej nowej EP-ce, której premiera już w listopadzie. 

Współpraca Azalei i 5SOS nosi tytuł „Stupid People” i ma ujrzeć światło dzienne w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej w piątek. Producentem piosenki jest Carl Falk, który współpracował już z 5 Seconds of Summer przy albumie „Youngblood”, ponadto odpowiada on za takie hity jak „Starships” i „Pound The Alarm” Nicki Minaj oraz „One Last Time” Ariany Grande.

„To coś w stylu rapu/rocka z wczesnych lat 00. Tak bym to opisała. [5 Seconds of Summer] zrobili swoją część, a ja swoją. To naprawdę dobry złoty środek.” – napisała w usuniętym już wpisie Iggy.

To nie koniec nadchodzących premier od Iggy Azalei. Raperka kończy właśnie pracę nad nową EP-ką, której premiera według zapowiedz ma się odbyć już w przyszłym miesiącu (więcej TUTAJ). Na nowym wydawnictwie nie zabraknie „Stupid People”, jak jednak zapewnia Iggy nadchodząca piosenka nie jest lead singlem – na ten musimy jeszcze chwilkę poczekać.

Iggy Azalea zapowiada nowy krążek. Premiera już w przyszłym miesiącu

Iggy Azalea obnaża prawdę o branży muzycznej? „Payola w serwisach streamingowych to coś kluczowego”

Lil’ Kim powróciła! Raperka wydała długo wyczekiwany album „9” [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here