Iggy Azalea może być lekko rozczarowana startem swojego nowego krążka „In My Defense” bowiem nie rozgrzał on amerykańskich list przebojów w pierwszym tygodniu po swojej premierze. W rezultacie wyniki jego sprzedaży nie należą do najlepszych i zadebiutował na odległej lokacie zestawienia Billboard Hot 200.

Po ponad 5 latach od premiery swojego debiutanckiego albumu „The New Classic” Iggy Azalea wydała długo-oczekiwaną przez fanów raperki nową płytę. Drugi studyjny krążek Australijki „In My Defense” wywołał sporą burzę w sieci, co niestety nie przełożyło się na dobry wynik komercyjny w jego debiutanckim tygodniu w USA.

Na czele zestawienia drugi tydzień z rzędu znalazł się krążek No.6 Collaborations Project Eda Sheerana, zaś tuż za nim uplasował się nowy album Beyonce czyli bonusowy soundtrack do ekranizacji Króla Lwa zatytułowany „The Lion King: The Gift”. Na liście 200 najpopularniejszych płyt za oceanem na próżno za to szukać w czołówce krążka „In My Defense” australijskiej raperki. Iggy Azalea zanotowała debiut dopiero na 50 lokacie zestawienia Billboard Hot 200.

Przypomnijmy, że na najnowszym wydawnictwie raperki znalazło się 12 piosenek, a wsród nich opublikowane już wcześniej single „Sally Walker”, „Started” oraz „Fuck It Up” z gościnnym udziałem raperki Kash Doll, a także utwór promocyjny „Just Wanna”. Dla porównania warto również zauważyć, iż debiutancki krążek „The New Classic” zadebiutował na 3 miejscu wspomnianego rankingu.

 

Długo wyczekiwany drugi album studyjny Iggy Azalei już dostępny. Posłuchaj krążka „In My Defense” [streaming-party]

Iggy Azalea o konkurowaniu ze… świnką Peppą: „Byłam przerażona, ona jest tak popularna wśród dzieci!”

Teledysk do piosenki „Fuck It Up” już w sieci. Zobacz najnowsze wideo od Iggy Azalei

Najpopularniejsze utwory i albumy w Polsce I połowy 2019 roku. Lady Gaga, Ariana Grande, Dawid Podsiadło, Miley Cyrus, Billie Eilish, Sarsa, Ava Max, P!nk i Ellie Goulding w czołówce.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here